Zaskocz swoich pacjentów: zaoferuj im atrakcyjne zniżki w zamian za zgromadzone punkty. Wdrożenie programu lojalnościowego ułatwi Ci Gabinet drWidget.

Niedawno Gabinet drWidget zaoferował swoim użytkownikom program lojalnościowy w nowej odsłonie! Od teraz moduł zniżek jest zintegrowany z platformą dedykowaną pacjentom -> MyDr.

Jak to działa? Pacjent za każdą złotówkę wydaną w placówce otrzymuje 1 punkt. Gdy uzbiera wymaganą liczbę punktów, to umawiając wizytę np. przez aplikację mobilną MyDr, zobaczy komunikat informujący o przysługującej zniżce. W zależności od ustawień placówki: zniżka zostanie naliczona automatycznie albo pacjent będzie mógł zdecydować, czy chce ją wykorzystać od razu, czy woli nadal zbierać punkty.

Nie znasz Gabinetu drWidget? To bezpłatny program do prowadzenia EDM oraz kompleksowego zarządzania placówką medyczną. Z Gabinetu drWidget możesz korzystać, gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz tylko bezpłatnego konta założonego pod adresem www.drw.pl i komputera z dostępem do internetu.

Pierwszy raz słyszysz o MyDr? Platforma pozwala zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu. Dzięki MyDr pacjent może m.in. konsultować się z lekarzem poprzez wideoczat i zdalne przedłużać e-recepty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gabinetu drWidget (www.drw.pl; koniecznie zobacz wersję demonstracyjną programu) oraz platformy MyDr (www.mydr.pl).