Dr100 to wszechstronne i dynamicznie rozwijające się narzędzie do zarządzania kliniką lub gabinetem stomatologicznym. Usprawnij swoją pracę na każdym etapie – od rejestracji wizyt po ich przeprowadzanie, a także koordynowanie całej administracji. Sprawdź, jakie możliwości oferuje Ci nasze oprogramowanie.

Dr100 to nowoczesny i intuicyjny program, rekomendowany przez lekarzy stomatologów. Jest dostępny w chmurze i sprawia, że jego użytkownicy efektywnie i kompleksowo prowadzą swoje gabinety. Nasi specjaliści stale rozwijają dr100, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Ostatnio wdrożyliśmy wiele nowych funkcjonalności, między innymi: specjalny system powiadomień, możliwość sporządzenia listy zadań do wykonania oraz dodaliśmy dodatkowe oznaczenia na diagramie zębowym.

Program dostępny jest w trzech wersjach, które są dostosowane do różnych potrzeb, tak aby dr100 zadowolił nie tylko lekarzy i właścicieli prywatnych gabinetów stomatologicznych, lecz także pracowników małych i średnich klinik. Przez pierwszy miesiąc możesz korzystać z dr100 bez żadnych opłat! Po sprawdzeniu jego działania wybierz odpowiednią dla siebie wersję programu.

Dowiedz się, co zyskujesz, wybierając dr100!

 • Prosty w obsłudze program – który poprowadzi Cię przez wszystkie funkcje, a intuicyjny układ graficzny dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.
 • Przejrzysty grafik – pozwalający lepiej zaplanować czas pracy w placówce.
 • Profesjonalne szkolenie z obsługi programu – dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Ważne aktualizacje – sprawią, że Twój program będzie zawsze gotowy do działania.
 • Ochronę danych – wdrożyliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa: szyfrowanie połączenia, ściśle kontrolowany dostęp i regularny monitoring systemu.
 • Wielokanałowe wsparcie – przez telefon, mail oraz chat. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i dołożą wszelkich starań, by zawsze Ci pomóc.

Jakość widoczna w każdej funkcji

Dr100 to program, który jest nie tylko prosty i wygodny w użytkowaniu, lecz także dopasowany do Twoich potrzeb. Oprogramowanie jest stale rozwijane, a nasi pracownicy wdrażają nowe funkcje, o które proszą użytkownicy.

Poznaj najważniejsze udogodnienia, jakie znajdziesz w dr100:

 • Interaktywny diagram zębowy – z jego pomocą szybko i łatwo wprowadzisz do systemu wszystkie niezbędne informacje o uzębieniu pacjenta.
 • Dedykowane konto dla Twojego pacjenta – pozwoli mu przeglądać dostępne terminy wizyt i zapisywać się on-line.
 • Szybkie rozliczenie się z NFZ – dzięki modułowi do rozliczania z Narodowym Funduszem Zdrowia.
 • Łatwe wystawianie e-recepty – system automatycznie udzieli Ci podpowiedzi, a wyszukiwarka leków pozwoli na szybkie odnalezienie potrzebnego produktu.
 • Moduł dla ortodontów i protetyków – który umożliwi pełną obsługę zlecenia.

Sprawdź aplikację mobilną od dr100

To dopełnienie programu dla tych, którzy cenią sobie mobilne rozwiązania. Aplikacja została wyposażona w najważniejsze funkcjonalności, które pozwalają szybko i komfortowo zarządzać grafikiem wizyt, nawet gdy jesteś daleko od gabinetu. Z pomocą smartfona lub tabletu możesz przejrzeć dane i dokumenty swoich podopiecznych oraz bez trudu dodać nowego pacjenta i przeprowadzić z nim szczegółowy wywiad. Dzięki aplikacji mobilnej wprowadzisz także sfotografowany dokument do systemu i przypiszesz go do wybranego konta.

Mobilny dr100 pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Nie będziesz musiał drukować całej dokumentacji medycznej i ponownie przesyłać jej do programu. Twoi pacjenci mogą samodzielnie wprowadzić swoje dane osobowe oraz uzupełnić wywiad medyczny przy pomocy tabletu. Cały proces odbywa się w bezpiecznym trybie, który nie pozwala wyjść z udostępnionego im ekranu, dzięki temu nie mogą zobaczyć nic poza informacjami przeznaczonymi tylko dla nich. Ponadto aplikacja umożliwia podpisanie przez Twoich podopiecznych wszystkich wymaganych dokumentów (zgody na przetwarzanie danych osobowych dostosowanej do przepisów RODO, zgody na leczenie stomatologiczne, chirurgiczne i protetyczne itp.) z pomocą podpisu dokonanego na tym samym urządzeniu.

Zarówno aplikacja webowa, jak i mobilna są regularnie aktualizowane i unowocześniane. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników naszego programu. Wierzymy, że nowości, które wprowadzamy specjalnie dla nich, usprawniają ich pracę. Każdy nabywca naszego oprogramowania może pobrać darmową wersję dr100 na swoje urządzenie mobilne. Dr100 to program, który nie tylko poprawi organizację w Twoim gabinecie stomatologicznym, lecz także zwiększy wydajność Twojej pracy, a Ty będziesz mógł zająć się tym, co najbardziej lubisz - dbaniem o zęby Polaków.