Już jest! W odpowiedzi na liczne prośby umożliwiliśmy odbywanie wideokonsultacji przy użyciu mobilnej wersji MyDr. Sprawdź, co jeszcze platforma MyDr może zaoferować Twojemu pacjentowi.

Wideokonsultacje są możliwe dzięki integracji Gabinetu drWidget, czyli programu do EDM i zarządzania placówką medyczną, z platformą dedykowaną pacjentom - MyDr. Co zyskuje pacjent, posiadający konto na platformie? Przede wszystkim możliwość:

-> odbywania wideokonsultacji

-> przedłużania e-recept bez osobistej wizyty w przychodni

-> wglądu w grafiki pracy lekarzy i umawiania wizyt w dogodnych terminach

-> przeglądania swoich wyników badań i pomiarów

Do niedawna z wideokonsultacji można było korzystać wyłącznie na komputerze, w przeglądarkowej wersji MyDr. W odpowiedzi na prośby użytkowników funkcjonalność pojawiła się także w aplikacji mobilnej!

Jak to działa? Piętnaście minut przed terminem e-wizyty, w widoku “Zaplanowane wizyty”, pojawia się przycisk “Rozpocznij”. Wystarczy w niego kliknąć, aby przenieść się do okna, w którym można połączyć się z lekarzem.

Uwaga! Wideokonsultacje są dostępne w aplikacji mobilnej MyDr - w wersji na telefony z systemem operacyjnym Android. Już wkrótce z funkcjonalności będą mogli korzystać również użytkownicy systemu iOS.