Policjanci z Sopotu poszukują zaginionego 46-letniego Michała Kąkola. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez rodzinę w dniu 16 października 2021 r. około godz. 22.00 na ul. Łokietka w Sopocie. Do chwili obecnej 46-latek nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z najbliższymi. Mężczyzna jest lekarzem - komunikat o jego zaginięciu opublikowało m.in. Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku.

Jak informuje Policja, 46-letni Michał Kąkol jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 180 cm wzrostu, oczy koloru zielonego i krótkie blond włosy z widoczną łysiną. W dniu zaginięcia ubrany był w długi ciemny płaszcz, sweter w serek w kolorze rdzy, T-shirt koloru szarego z emblematem roweru na wysokości klatki piersiowej, granatowe spodnie dresowe i buty trekkingowe w kolorze khaki.

fot. KMP Sopot

Policjanci prowadzą intensywne działania poszukiwawcze za zaginionym, sprawdzany jest każdy sygnał i każda informacja.

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A - tel. 47 74 26222 (oficer dyżurny), dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie