A wśród nich: możliwość wystawiania e-recept, szybki wgląd w grafik pracy i karty pacjentów, notyfikacje PUSH informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w programie. Sprawdź, co jeszcze zyskasz dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Gabinet drWidget.

Gabinet drWidget to program do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz kompleksowego zarządzania przychodnią. Dostępny jest w dwóch wersjach: głównej, przeglądarkowej (pod adresem drw.pl), a także dodatkowej, mobilnej (do pobrania ze sklepów Google Play/ App Store). Z obu możesz korzystać zupełnie za darmo.

Dlaczego powinieneś używać nie tylko głównej aplikacji, lecz także dodatkowej? Oto sześć powodów, dla których warto zainstalować mobilny Gabinet drWidget na swoim telefonie:

1. Dzięki notyfikacjom PUSH będziesz zawsze na bieżąco

Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych wydarzeniach na Twoim koncie w programie (otrzymanie prośby o przedłużenie e-recepty, rezerwacja terminu wizyty).

2. Wystawisz e-receptę, nawet jeśli nie będziesz miał dostępu do komputera

Moduł e-recept umożliwi Ci zdalne przedłużenie terapii danym lekiem (na prośbę pacjenta), wystawianie e-recept podczas wizyt domowych i w razie awarii sprzętu komputerowego. Wystarczy kilka kliknięć i e-recepta gotowa! Kod dostępu do niej pojawi się na koncie pacjenta w aplikacji MyDr.

3. Grafik pracy znajdziesz w swoim telefonie

Nie tylko przejrzysz swój grafik, lecz także dodasz do niego nową wizytę. Możesz ją również przeprowadzić, uzupełniając wywiad, badanie, zalecenia, rozpoznanie opisowe i według klasyfikacji ICD-10.

4. Będziesz w kontakcie ze swoimi pacjentami

Aplikacja ułatwi Ci kontakt telefoniczny/ pisemny (SMS, mail) z podopiecznymi. Ponadto mobilny Gabinet drWidget zapewnia możliwość przeglądania kart i dokumentów pacjentów, a także weryfikowania ich stanu ubezpieczenia w systemie eWUŚ.

5. Z łatwością zdigitalizujesz dokument

Dokument sfotografowany przy pomocy telefonu (na przykład wyniki badań z innej placówki medycznej) możesz przesłać bezpośrednio do karty odpowiedniego pacjenta. Oczywiście plik będzie widoczny zarówno w aplikacji mobilnej, jak i przeglądarkowej.

6. Ograniczysz użycie drukarki - będziesz EKO!

Dzięki podpisom elektronicznym ograniczysz użycie drukarki - wybrane dokumenty (np. zgodę na przetwarzanie danych osobowych) pacjenci podpiszą na tablecie (zalecane ze względu na wielkość ekranu)/ telefonie.

Odwiedź stronę drw.pl i dowiedz się więcej o Gabinecie drWidget.