Można już zamawiać najnowszy Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon, zaktualizowany zgodnie z lipcowym obwieszczeniem Ministra Zdrowia.

Nie znasz jeszcze Receptariusza Lekarza Praktyka? To publikacja przeznaczona dla lekarzy wszystkich specjalizacji. Zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych. Receptariusz ma poręczny rozmiar (162 x 97 mm) i objętość ok. 620 stron. Przedstawione w nim informacje zawarte są w przejrzystych i łatwych do odczytywania tabelkach oraz posiadają dokładne objaśnienia.

Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon można zamówić, dzwoniąc pod numer 723 700 700 albo 22 350 00 06. Oprócz wersji tradycyjnej, książkowej, oferujemy także bezpłatną wersję elektroniczną, do pobrania z serwisu LEKsykon (zakładka „Materiały do pobrania”). Plik został przygotowany w formacie PDF.

Jak co 2 miesiące, porefundacyjną aktualizacją została objęta również Baza Leków od LekSeek. Przypominamy, że oferuje ona ponad 17 tys. szczegółowych opisów produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków. Osoby zainteresowane znajdą tu informacje na temat składu produktu, jego działania, interakcji, wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń specjalnych, uwag, sposobu stosowania, stopni odpłatności (100%, 50%, 30%, bezpłatne, ryczałt) itp.

Baza Leków dostępna jest w formie aplikacji mobilnej (na urządzenia z systemem operacyjnym iOS i Android), na stronach www.leksykon.com.pl, www.apptekarz.pl i www.pielegniarkom.pl, a także w programach do prowadzenia placówek medycznych: Gabinecie drWidget i dr100. Podlega ona zarówno aktualizacji porefundacyjnej, jak również bieżącej, związanej np. z pojawieniem się nowych produktów bądź wycofaniem ze sprzedaży konkretnych preparatów.

Zachęcamy także do zapoznanie z nowościami w naszej ofercie. Niedawno uruchomiliśmy „Wirtualną recepcję”. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu samodzielnie prowadzić recepcji swojej placówki, a zatrudnienie pracownika byłoby dla nich zbyt dużym kosztem. Już teraz mogą powierzyć prowadzenie „Wirtualnej recepcji” swojej placówki medycznej zespołowi Call Center LekSeek Polska. Odbieramy telefony od pacjentów: umawiamy wizyty, odwołujemy je i przekładamy terminy. Jesteśmy do dyspozycji interesantów codziennie, od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 20.00. Więcej informacji na temat „Wirtualnej recepcji” znajdziesz w tym artykule.

Druga nowość pojawiła się w mobilnej wersji programu dr100, służącego do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Wspomnianą nowością jest możliwość zmiany języka z polskiego na angielski w formularzu pełnego dodawania pacjenta do systemu oraz w wywiadzie medycznym.

Nie znasz jeszcze dr100? Aplikacja mobilna została wyposażona w najważniejsze dla lekarza funkcjonalności, pozwalające mu pracować szybko i wygodnie nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do komputera. Wystarczy komórka, by planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o dr100, przeczytaj ten artykuł.

Zachęcamy także do odwiedzenia facebookowego profilu Gabinetu drWidget. Znajdziesz tam istotne nowinki ze świata medycyny i farmacji, poznasz najnowsze funkcje dostępne w Gabinecie drWidget, skomentujesz posty i podyskutujesz z innymi użytkownikami programu.