Pomogą zadbać o regularność terapii pacjenta, dostarczą informacji o bezpłatnych lekach dla seniorów, a także przypomną o konieczności wykonania dziecku obowiązkowego lub zalecanego szczepienia. Poleć swojemu pacjentowi darmowe aplikacje medyczne od LekSeek, już dostępne w Huawei AppGallery.

Obecnie pięć aplikacji mobilnych od LekSeek, dedykowanych pacjentom, można pobrać zupełnie za darmo z Huawei AppGallery. Oto one:

Weź dawkę

Czyli elektroniczny kalendarz kuracji. Przypomina pacjentowi o konieczności zażycia kolejnej dawki produktu leczniczego. To idealne rozwiązanie dla wszystkich zapominalskich, a także tych, którzy przyjmują więcej preparatów i potrzebują pomocy w uporządkowaniu planu terapii.

Lek Seniora

Aplikacja stanowi kompendium wiedzy na temat bezpłatnych produktów objętych programem 75+. Praktyczna wyszukiwarka pozwala szybko dotrzeć do szczegółowego opisu wybranego preparatu.

Szczepienia

Elektroniczny dzienniczek szczepień. Rodzice wprowadzają do systemu dane dziecka (przede wszystkim jego datę urodzenia) i na tej podstawie otrzymują „przypominajkę” o obowiązkowych i zalecanych szczepieniach – w momencie, gdy dziecko osiągnie odpowiedni do nich wiek.

Centyle

Aplikacja pozwala porównać wyniki dziecka z siatkami centylowymi – jedną z obiektywnych metod oceny rozwoju fizycznego dziecka. Wystarczy podać płeć, wagę, wzrost i obwód głowy dziecka, a aplikacja wskaże, jak rozwija się maluch.

Cecha Bobasa

To propozycja dla osób spodziewających się dziecka. Dzięki aplikacji dowiedzą się, jaką grupę krwi oraz jaki kolor oczu może mieć ich dziecko. Dodatkowo sprawdzą prawdopodobieństwo wystąpienia nietolerancji laktozy.

Wszystkie aplikacje cechuje prosta, intuicyjna obsługa i miła dla oka grafika. Od teraz są dostępne nie tylko w App Store i Google Play, lecz także w Huawei AppGallery!

Już dziś poleć medyczne aplikacje mobilne od LekSeek swojemu pacjentowi. Wszystkie są bezpłatne!