Z przyjemnością informujemy o kolejnych udogodnieniach, które właśnie wprowadziliśmy w serwisach internetowych LekSeek Polska.

Na www.leksykon.com.pl czeka na Państwa moduł „Interakcje”, dostępny na dwa sposoby: poprzez odsyłacz opatrzony zdjęciem w dolnej części strony lub za pośrednictwem zakładki „Bazy medyczne” w górnej części strony.

„Interakcje” to narzędzie, które w ciągu kilku chwil pozwoli znaleźć ewentualne interakcje między lekami. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę żądaną nazwę i wybrać opcję wyszukiwania (według nazwy leku, nazwy substancji czynnej lub obu jednocześnie). Gdy klikniemy w nazwę danego preparatu, zostanie on automatycznie wstawiony na listę sprawdzanych przez nas leków. W ten sam sposób dodajemy do niej kolejne - równolegle będą też pojawiać się informacje o możliwych interakcjach lub ich braku. Podany jest szczegółowy opis interakcji, jej siła, mechanizm oraz środki ostrożności.

Kolejna nowość dotyczy tzw. wspólnego konta LekSeek, dzięki któremu można rejestrować się i logować we wszystkich naszych serwisach. Teraz ta funkcjonalność pojawiła się na stronach ChPL oraz MedKiosk.

Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności na forum Lekarze Lekarzom. Użytkownicy mają teraz możliwość edytowania swoich gotowych już postów i wątków. Poza tym, dostępne jest przeglądanie historii edycji. Dodtkowo, jeśli pojawi się nowa, nieprzeczytana odpowiedź w obserwowanym przez nas wątku, w prawym, bocznym menu zobaczymy odpowiednią „sygnalizację”. Z kolei w „Edycji profilu” dodano opcję „Jak inni widzą Twój profil”. Możemy decydować, które z naszych danych chcemy ukryć, a które mają być widoczne dla innych użytkowników.

Mamy nadzieję, że zmiany okażą się pomocne i ułatwią Państwu korzystanie z naszych stron.

Zespół LekSeek Polska