Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2022-06-29 02:01:08

Gabinet drWidget - program do prowadzenia gabinetu

Gabinet drWidget to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przychodnią lub indywidualnym gabinetem, zaprojektowane z myślą o lekarzach takich jak Ty – ceniących proste rozwiązania o innowacyjnym charakterze. Powstało przy współpracy wybitnych ekspertów, którzy przez wiele miesięcy testowali jego możliwości, tworząc program maksymalnie dostosowany do potrzeb i standardów środowiska medycznego. Co istotne, w praktyce program nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej, ponieważ jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Gabinet drWidget na monitorze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, program Gabinet drWidget oferuje Ci możliwości dostosowane do ustawowych wymogów dotyczących cyfryzacji służby zdrowia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Gabinet drWidget był najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Jak świadczą opinie innych lekarzy – udało się!

Żarówka - ikona

Prosty i intuicyjny

Świnka skarbonka - ikona

Na zawsze bezpłatny

Zabezpieczenia - ikona

Bezpieczny

Gabinet drWidget jest prostszy niż mój poprzedni program i dostosowany do najnowszych standardów.

Cudzysłów

dr Paulina Kołodziejczyk

dr Paulina Kołodziejczyk
Gabinet logo
Gabinet drWidget logo
Świnka skarbonka - ikona 2

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO!

 • Pełna funkcjonalność programu
 • Automatyczne aktualizacje
 • System informacji medycznej LekSeek
 • Umożliwia rozliczanie się z NFZ
 • Spełnia standardy EDM
 • Gotowy na e-zwolnienia i e-receptę
 • Pomoc i wsparcie techniczne 24/7

Aplikacje na urządzenia mobilne

W LekSeek ® Polska projektujemy, wykonujemy i uaktualniamy aplikacje mobilne. Do tej pory opracowaliśmy ich ponad 50, m.in. serie drWidget i Aptekarz. Z naszych rozwiązań korzysta ponad 84 000 lekarzy i farmaceutów. Dołącz do nich już dziś! Zyskasz dostęp do narzędzi usprawniających codzienną pracę.

Nasze produkty zajmują czołowe miejsca w rankingach TOP 50 wiodących sklepów z aplikacjami mobilnymi (AppStore, Google PLAY, Windows Market), co sytuuje firmę LekSeek Polska na pierwszym miejscu wśród producentów aplikacji przeznaczonych dla krajowego sektora medycznego.

Nasza oferta skierowana jest także do pacjentów. Z myślą o nich stworzyliśmy takie aplikacje, jak OneTouch Gabinet, Weź Dawkę czy Centyle. Warto pobrać je na telefon i wypróbować ich możliwości – tym bardziej że są dostępne zupełnie za darmo.

Aplikacje mobilne LekSeek
Smartfon - ikona

POBIERZ DARMOWE

APLIKACJE

LekSeek logo

DOSTĘPNE NA:

Aplikacje LekSeek w AppStore
Aplikacje LekSeek w Google PLAY Store
Aplikacje LekSeek w Windows Market

LEKsykon - Receptariusz Lekarza Praktyka

LEKsykon – Receptariusz Lekarza Praktyka to publikacja przeznaczona dla lekarzy wszystkich specjalizacji. Zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych.

Już teraz proponujemy Ci roczną subskrypcję Receptariusza Lekarza Praktyka. W ramach prenumeraty Receptariusz będzie dostarczany do Ciebie każdorazowo po ukazaniu się obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia oraz wyrobów medycznych.

LekSeek ® Polska co 2 miesiące dostarcza lekarzom już ponad 23 000 takich Receptariuszy. Istnieje również możliwość zamówienia tylko jednego egzemplarza w celu zapoznania się z naszą publikacją.

Receptariusz

Receptariusz Lekarza Praktyka

składa się z następujących rozdziałów:

 • Objaśnienia oznaczeń
 • Receptariusz
 • Indeks substancji czynnych
 • Wykaz chorób przewlekłych MZ

To jedyna publikacja na polskim rynku, która zawiera rzetelne wskazania do refundacji wg ChPL oraz wskazania off-label przypisane do odpowiednich poziomów odpłatności.

Receptariusz ma poręczny rozmiar 162 x 97 mm i objętość ok. 620 stron. Przedstawione w nim informacje zawarte są w przejrzystych i łatwych do odczytywania tabelkach oraz posiadają dokładne objaśnienia.

ZAMÓW

Receptariusz Lekarza Praktyka

1

egzemplarz

Zakup jednorazowy

29 zł

+ 8 zł koszt wysyłki

6

egzemplarzy

Subskrypcja roczna

141 zł

+ 8 zł koszt wysyłki