Prąd, paliwa, materiały budowlane, a nawet żywność! Drożeje niemal wszystko. Z Gabinetem drWidget możesz jednak ciąć koszty. Poznaj szerokie możliwości, jakie oferuje Ci nasz program zupełnie za darmo. Przekonaj się sam i zobacz, jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Gabinet drWidget to łatwy w obsłudze program, który w szybki i kompleksowy sposób pozwoli zarządzać przychodnią lekarską oraz indywidualną praktyką. Dzięki przejrzystemu kalendarzowi bez problemów umówisz wizyty, a dedykowane konto pacjenta sprawi, że zadba on lepiej o swoje zdrowie. Zajrzyj na demo.drw.pl i przetestuj możliwości naszego programu.

Dlaczego warto skorzystać z naszego programu?

Program gwarantuje bezpieczeństwo danych oraz wsparcie techniczne wraz z automatycznymi aktualizacjami, abyś codziennie był na bieżąco z naszymi nowościami. Użytkownicy, którzy potrzebują wsparcia, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką jest Wirtualna recepcja. Nasz zespół Call Center przejmie prowadzenie Twojej recepcji i nie będziesz musiał przejmować się odbieraniem telefonów od pacjentów.

Co umożliwia Ci Gabinet drWidget?

  • Łatwe przeprowadzanie wizyt stacjonarnych i on-line.
  • Szybkie wystawianie e-recepty, e-skierowania, e-zlecenia oraz e-zwolnienia.
  • Dostęp do modułu raportowego oraz przejrzyste mierzenie efektywności pracy.
  • Kalendarz ciążowy, dzięki któremu po aktywacji przy nazwisku pacjentki automatycznie pojawi się symbol ciąży.
  • Proste rozliczanie z NFZ.
  • Zarządzanie grafikiem całej placówki.
  • Dostęp do bazy leków, kodów ICD-10 i ICD-9.

Ponadto nasz program zintegrowany jest z platformą MyDr stworzoną dla pacjentów. Zarówno Ty, jak i pacjent możecie mieć zawsze przy sobie aktualne dane dzięki aplikacji mobilnej na telefon i dostępności danych w chmurze. A to wszystko niezmiennie od lat za darmo.