W sklepie znajdziecie Państwo pełną ofertę wydawniczą LekSeek Polska.

Bezpośrednio ze strony www.leksykon.com.pl można w łatwy sposób zamówić wszystkie przygotowane przez nas publikacje, a nasi pracownicy zadbają, aby jak najszybciej znalazły się one na Państwa biurku.

Polecamy Państwu Receptariusz Lekarz Praktyka - publikację przeznaczoną dla lekarzy wszystkich specjalizacji. Zawiera ona kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych. Ponadto w Receptariuszu Lekarza Praktyka znajdują się: zasady wystawiania i realizacji recept, indeks substancji czynnych oraz wykaz chorób przewlekłych MZ. Receptariusz Lekarza Praktyka wydawany jest co 2 miesiące –każdorazowo po ukazaniu się Obwieszczenia MZ w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

W sklepie istniej możliwość zamówienia jednego egzemplarza lub rocznej subskrypcji (wtedy Receptariusz jest dostarczany każdorazowo po publikacji Nowej Listy Leków Refundowanych).

Wydawnictwo LekSeek Polska co dwa miesiące (po opublikowaniu Obwieszczenia Ministra Zdrowia z wykazami leków refundowanych) przygotowuje również Receptariusz Farmaceuty!

Publikacja ta jest przeznaczona jest dla właścicieli i pracowników aptek. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich lekach refundowanych. W połączeniu z dołączoną Bazą Leków na CD-ROM, w której można znaleźć informacje o lekach pełnopłatnych, wyrobach medycznych i suplementach diety, stanowi jedyną na rynku publikację obrazującą tak gruntownie sektor lekowy w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!